تماس با ما
آیا دستگاه های فلزیاب قابل ردیابی هستند ؟ GPS در فلزیاب شایعه یا واقعیت
13 تیر, 1398 1

در سابقه 25 ساله شرکت کاوشگران در زمینه دستگاه فلزیاب یکی از سولاتی که خیلی از خریدار ها از ما می پرسند مخصوصا در این چند سال اخیر این است که آیا فلزیاب های شما قابل ردیابی است ؟ آیا در دستگاه های شما GPS جاگذاری شده است؟ آیا وقتی جنس رو پیدا کردیم ردیاب این دستگاه فعال میشه؟ چگونه از وجود ردیاب در دستگاه فلزیاب و طلایاب باخبر شویم؟ آیا دستگاه های فلزیاب مونتاژ ایران GPS دارند ؟

خیلی از افراد هم هستند که فکر میکنند وقتی دستگاه وارد کشور می شود . آن ها را دستکاری کرده و ردیاب در آن ها جایگذاری میکنند.

برای خرید دستگاه فلزیاب و طلایاب بسیار مهم است که این سوالات و ابهامات خریدار به طور کامل رفع گردد. در این مقاله ما سعی میکنیم تمام اطلاعات از وجود GPS در فلزیاب و این که چه شد به یک باره مردم فکر کردند در دستگاه های فلزیاب و طلایاب ردیاب ماهواره ای وجود دارد را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم تا ابهامات شما در این مورد خاص به طور کامل رفع گردد.

توصیه میکنیم قبل از خواندن این مقاله، مقاله فلزیاب چیست را نیز مطالعه فرمایید ( فلزیاب چیست؟ همه چیز در مورد فلزیاب ها)

آیا دستگاه های فلزیاب قابل ردیابی هستند ؟ GPS در فلزیاب شایعه یا واقعیت - شرکت کاوشگران

GPS در دستگاه فلزیاب و طلایاب ؟

سوالاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم عموما بین فلزیاب های آماتور و مبتدی وجود دارد. وجود ردیاب و GPS در دستگاه های فلزیاب و طلایاب شایعه ای بیش نیست که توسط افراد کلاهبردار و سودجو در این زمینه به وجود آمده است تا زمینه کلاهبرداری از خریداران را آماده کند. نوع کلاهبرداری این افراد نیز به این گونه می باشد که میگویند : فلان شرکت فروش دستگاه طلایاب در دستگاه هایش ردیاب کار گذاشته اس ، با نیروی انتظامی هم دست است و هنگام یافتن طلا دستگاه فلزیاب به پلیس سیگنال می فرستد و به آن ها خبر میدهد . تمامی این حرف ها شایعاتی بیش نیستند و به هیچ عنوان صحت ندارند. این اشخاص کلاهبردار میخواهند با بد جلوه دادن دیگر شرکت ها شرکت خود را بالا بکشد. و با این حرف که دستگاه های ما اصل و اورجینال هستند محصولات خود را به فروش برسانند. و کاملا آشکار است که دستگاه های این شرکت مشکل داشته و به این دلیل دست به همچین کلاهبرداری هایی دست میزنند البته توجه داشته باشید که امروزه در زمینه خرید و فروش دستگاه های فلزیاب و گنج یاب کلاهبرداری بسیار زیاد شده است. توصیه ما به شما این است که هنگام خرید دستگاه فلزیاب حتما از طریق شرکتی معتبر اقدام کنید. البته کلاهبرداری این شرکت ها فقط در این موضوع خاص نیست و در تست دستگاه ها نیز از روش های عجیب و غیر اولی استفاده می کنند . برای فهمیدن نحوه صحیح تست دستگاه های فلزیاب این مقاله را مطالعه بفرمایید ( صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ )

مطمئن باشید در دستگاه های فلزیابی که از شرکت معتبر خریداری شود هیچ ردیاب و یا GPS وجود ندارد. ولی قابل ذکر هست در دستگاه های فلزیاب هایی که در معادن برای کار های دولتی استفاده می شود GPS وجود دارد. وجود ردیاب در این نوع از فلزیاب ها هم به دلیل ثبت طول و عرض جغرافیایی دستگاه است برای دادن اطلاعات مکانی معادن به وزارت صنعت و معدن و شخص استفاده کننده می تواند هر زمان که دلش خواست GPS را روشن یا خاموش کند و هیچ کاربرد دیگری ندارد و به هیچ عنوان حتی این نوع از فلزیاب ها هم قابل رهگیری نیستند.

GPS در فلزیاب از شایعه یا واقعیت

با توجه به متن بالا دیگر خودتان به خوبی می دانید که ردیاب و GPS در فلزیاب ها شایعه ای بیش نیستند و فقط افراد سودجو برای تخریب شرکت هایی که کارشان در زمینه فروش فلزیاب و طلایاب درست است، از این روش استفاده میکنند .

از خیلی از افراد شنیده ایم که میگویند : دستگاه های فلزیاب دارای GPS هستند که به ماهواره ها متصل هستند و به راحتی مکان کاوش آن ها قابل شناسایی است. و وقتی طلا را بیابد به سوی آن ها می آیند . ما به شما اطمینان خالص می دهیم که این حرف ها به هیچ عنوان درست نمی باشد و هیچ پایه و اساسی ندارد. ماهواره ها هیچ ربطی به فرکانسی که فلزیاب به زمین می فرستند ندارند و این ماهواره ها به هیچ عنوان قادر به پیدا کردن شخص فلزیاب و طلایاب نخواهند بود.

آیا دستگاه های فلزیاب قابل ردیابی هستند ؟ GPS در فلزیاب شایعه یا واقعیت - شرکت کاوشگرانماجرای وجود GPS فلزیاب ها از کجا شروع شد

همانطور که در بالا چندین بار اشاره کردیم. وجود ردیاب در فلزیاب ها شایعه ای بیش نیست اما بسیار جالب است که بدانید این شایعه از کی بین مردم رواج پیدا کرده است.

حدود 9 سال پیش در اطراف یکی از روستا های نزدیک تهران گروهی به دنبال اشیای باستانی با دستگاه گنج یاب می روند. اما این گروه نمی دانستند که در فاصله 500 متری آن ها پایگاه نیروی انتظامی وجود دارد. و دلیل آن هم وجود دیواری بتنی بین این گروه و پایگاه نیروی انتظامی بود. این گروه پس از یک ساعت کاوش و حفاری در آن منطقه متوجه می شوند که توسط پلیس محاصره شده اند و دستگیر می شوند. یکی از مامور ها برای این که آن ها را بترساند به آن ها گفت که با استفاده از ماهواره و ردیاب داخل فلزیاب شما را پیدا کردیم دلیل این ترساندن هم این بود که یکی از افراد گروه به دعوا با یکی از مامور ها پرداخت و گفته بود که ما در ارگانهای دولتی آدم داریم بیچاره ات میکنم . اما نیروی انتظامی از هیج ماهواره و GPS برای پیدا کردن این گروه استفاده نکرد و فقط از صدای آن ها متوجه حضور و حفاری آن ها شد.

بعد از این ماجرا بسیاری از داستان ها نیز مانند همین بین مردم رد و بدل شد اما مطمئن باشید حتی اگر حرف ها واقعیت داشته باشد از کم توجهی شخص فلزیاب ناشی شده است و هیچ ارتباطی به دستگاه فلزیاب ندارد.

نتیجه گیری کلی !!

در کل هدف ما از این مقاله رفع سوالات و ابهامات شما در مورد GPS و ردیاب در دستگاه های فلزیاب و طلایاب بود . کاملا آشکار است که استفاده از این ترفند فقط برای پوشاندن عیب دستگاه های خودشان است و این که بگویند دستگاه های شرکت های دیگر مشکل دارند. اطمینان داشته باشید که در فلزیاب ها هیچ سیستم ردیاب ماهواره ای و یا GPS وجود ندارد و حتی بنابه فرض اگر وجود داشت تا الان حتما باید ارگان های دولتی کسانی که به دنبال کاوش هستند را پیدا می کرد.

در آخر توصیه ما به شما این می باشد که حرف فروشنده هایی که میگویند شرکت های دیگر از جی پی اس استفاده می کنند را باور نکنید. و سعی کنید از شرکت های معتبر به خرید گنج یاب اقدام کنید .

اگر قصد خرید دستگاه طلایاب و فلزیاب را چه از شرکت ما و چه از دیگر شرکت ها دارید برای مشاوره رایگان با شماره 09120923393 تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید

نظرات

  1. […] ( برای مطالعه بیشتر در مورد تست صحیح دستگاه ها مقاله صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ مطالعه فرمایید […]