تماس با ما
صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟
13 تیر, 1398 1

خیلی از افراد هستند که در طی چندین سالی که کار کرده ایم همیشه سوال داشتند که تست واقعی و صحیح دستگاه فلزیاب و طلایاب چگونه است؟ در این مقاله سعی داریم که شما را به طور کامل با دلیل تست کردن دستگاه های گنج یاب و همچنین روش صحیح و درست آن آشنا کنیم. بزرگترین افتخار شرکت کاوشگران همیشه رضایت مشتری بوده است و برای همین همیشه کامل ترین تست ها را در حضور مشتری انجام می دهد در ادامه مقاله یکی از کلیپ های تست شرکت کاوشگران را قرار می دهیم برای مشاهده لیست کامل این کلیپ ها به صفحه ( کلیپ دستگاه ها ) مراجعه کنید.

به این نکته هم توجه کنید که شرکت های بسیار کم و شاید انگشت شماری در ایران وجود داشته باشند که دستگاه فلزیاب و طلایاب را با تست به فروش برسانند و هرچند حتی بعضی از این شرکت ها که تست های خود را با روشی اشتباه انجام می دهند و به عبارتی کلاهبرداری می کنند. که در ادامه مقاله کاملا به این می پردازیم که چگونه در دام چنین افرادی گیر نکنید.

قبل از هر چیز توصیه ما به شما این است که دو مقاله فلزیاب چیست ؟ و مقاله فلزیاب و طلایاب خوب چه ویژگی هایی دارند را به طور کامل مطالعه کنید. البته به خاطر این که شاید زمان خواندن این مقالات را نداشته باشید توضیح مختصری درباره فلزیاب و طلایاب میگویم و بعد از آن می پردازیم به روش تست آن.

صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ - شرکت کاوشگران

دستگاه فلزیاب و طلایاب :

فلزیاب و طلایاب و گنج یاب دستگاهی است که اجسام فلزی مخفی شده در زیر خاک، دیوار و مکان های دیگر را شناسایی و پیدا می کند.  دستگاه های فلزیاب و طلایاب در چند نوع می باشد که هر کدام از روشی متفاوت برای تشخیص اهداف بهره می برند و فلزیاب و طلایاب امکان دارد به یک روش یا چند روش، واکنش بر روی اهداف بصورت صدا یا تصویر یا حرکت آنتن از خود نشان دهد.

تست واقعی در دستگاه فلزیاب چگونه صورت می گیرد ؟

همانطور که میدانید شرکت ها زیادی در زمینه فروش دستگاه های طلایاب و گنج یاب فعالیت میکنند که اکثر این شرکت ها تمامی دستگاه طلایاب خود را در داخل شرکت و در یک اکواریوم یا محلی در باغ که از پیش تعبیه شده است ، با بیان این که محل تست ما از لایه های مختلف تشکیل شده است تست می دهند. آیا این تست ها و موارد مشابه میتوانند تست صحیحی برای دستگاه باشند که خریدار بتواند با این تست تمامی قدرت وکارایی و نفوذ پذیری واقعی دستگاه را مشاهده و از صحت آن اطمینان بدست آورد ؟
پاسخ این است که خیر هیچگونه از این تست ها صحیح و پاسخگو نمیباشد و یک کار کاملا اشتباه و نادرست است زیرا که شما در اکواریوم یا محل های از قبل کنده شده و یا امثال آن ها به دنبال دفینه نیستید بلکه در محیط طبیعی و در شرایط طبیعی دست به کاوش و جستجو می زنید پس حتما باید دستگاه مد نظر خود را قبل از خرید در مناطق کوهستانی و طبیعی و دست نخورده به دست خودتان تست کنید تاکید میکنم به دست خودتان وبدون دخالت فروشنده در تست اقدام به خرید نمایید تا به موفقیت صد در صدی برسید.

در تست واقعی دستگاه گنج یاب اولین و مهمترین نکته این است که خریدار محترم مکان و نقطه تست را انتخاب کند. این مسئله واقعا مهم می باشد و متاسفانه بسیار دیده شده است که خریدار به این نکته مهم توجه نکرده است و پس از خرید به دلیل ایرادات دستگاه علاوه بر پشیمانی سرمایه خود را نیز به کل از دست داده است. دلیل این پشیمانی کاملا مشخص است، برخی از فروشنده های دستگاه فلزیاب در کشور با آوردن بهانه هایی مانند:

  • شرایط آب و هوایی بد است دستگاه در این شرایط کار نمی کند. یا مثلا میگویند دستگاه در هوای برفی یا بارانی درست فرکانس ارسال نمی کند که کاملا حرف هایشان اشتباه و نادرست است.
  • باید در شرکت تست شود محیط بیرون خطرناک است ممکن است کسی ببیند و یا مشکلی پیش بیاید. این حرف هم مانند حرف قبلی کاملا اشتباه است. شدیدا توصیه می کنیم تا زمانی که دستگاه های خود را در محیط باز و صخره ای و کوهستانی تست نکرده اید دستگاهی را خریداری نکنید. البته برای این مورد چند حرف دیگر هم مانند : برویم در سوله امتحان کنیم ، برویم در باغ ما امتحان کنیم و یا من محیطی مناسب تست در آکواریوم آماده کرده ام را هم می گویند.
  • من خودم مکانی را از پیش برای تست دستگاه تعیین و آماده کرده ام برویم در آنجا تست بدهیم. می توان گفت بدترین حالت ممکن برای تست این است که حرف چنین اشخاصی را گوش بدهید. مطمئن باشید مکانی که آن ها از آن حرف می زنند از قبل کنده شده لایه بندی شده و اصلا معلوم نیست از چه فلزی استفاده کرده اند.

مورد سوم بسیار مهم است و باید خیلی دقت کنید چون همانطور که در (مقاله فلزیاب و طلایاب خوب چه ویژگی هایی دارد؟) اشاره کردیم برخی از فلزیاب ها فقط نوع خاصی از فلز ها را شناسایی می کنند. و برخی از دستگاه طلا یاب ها هم عمق کاوش بسیار پایینی دارند و نمی شود به این اشخاص اطمینان کرد که فلز را در چه سطحی از خاک مخفی کرده اند.

یکی از بهترین روش های نشان دهنده قدرت و نفوذ پذیری دستگاه، تست دستگاه بر روی سنگ های یکپارچه در محیط های کوهستانی میباشد. چرا که اکثر دستگاه های موجود ضعف اعظمی در نفوذ از سنگ دارند و تقریبا میتوان گفت تمامی فروشندگان به این دلیل از تست در محیط های سنگلاخی امتنا به عمل می آورند زیرا دستگاهی که بتواند از سنگ های طبیعی یکپارچه نفوذ کند قادر است در تمامی شرایط محیطی و در سخت ترین نوع خاک وسنگ و… نیز بهترین کارایی را از خود نشان دهد و هیچگونه ضعفی در کاوش نداشته باشد.

ویدیو زیر را به دقت مشاهده کنید.

اگر این ویدیو و کلیپ های دیگر شرکت کاوشگران را به طور کامل مشاهده کرده باشید کاملا متوجه می شوید که تست واقعی ، درست و اصولی چگونه می باشد. در تست واقعی نباید هیچ بهانه و دلیلی سر حرف خریدار زده شود . تست در هر زمانی که خریدار تعیین می کند در هر نقطه ای که خریدار تعیین میکند و در هر شرایطی که خریدار می خواهد باید انجام شود. شرکت فقط منطقه تست را تعیین می کند و خریدار در آن منطقه هر نقطه ای را بخواهد، دستگاه باید در آنجا تست شود.

در تست فلزیاب و طلایاب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

حتما حتما باید توجه داشته باشید که در هنگام تست دستگاه فلز یاب به بعضی از نکات توجه داشته باشد و به راحتی خام حرف هایی که فروشنده می شود نشوید . این نکات شامل این می شود که به طور کامل امکانات و ویژگی های دستگاه را از فروشنده بپرسید برای کمک گرفتن می توانید مقاله (مقاله فلزیاب و طلایاب خوب چه ویژگی هایی دارد؟) مطالعه فرمایید تا هنگام خرید دستگاه طلایاب ، بر همه ویژگی ها و امکاناتی که باید داشته باشد تسلط داشته باشید و خدایی ناکرده دستگاهی نخرید که باعث پشیمانی و از دست دادن سرمایه شما شود.

همانطور که در بالا و بسیاری از جاهای دیگر اشاره کردیم این نکته بسیار مهم است که دستگاه در نقطه و شرایط مد نظر شما انجام شود . مطمئن باشید اشخاصی که نقطه انتخاب شده توسط شما را قبول نمی کنند حتما دستگاهشان مشکلی دارد و می خواهند کلاهبرداری بکنند به همچنین افرادی اعتماد نکنید و به شرکت معتبر تری برای خرید دستگاه خود مراجعه کنید .

نکته دیگر این است که شرایط را در هنگام تست بسنجید برای مثال اگر فروشنده بگوید دستگاه من عمق کاوش 4 متر دارد. خودتان دقیقا با چشم خودتان نگاه کنید که در مکان مورد نظر بتواند عمق 4 متر را تشخیص داده و آشکار سازد.

 

صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ - شرکت کاوشگران

فروشندگان کلاهبردار چگونه تست انجام میدهند؟

همیشه به این نکته توجه کنید که فلزیاب ارزان ، فلزیاب خوب نیست. بسیاری از اشخاص را میشناسیم که به دلیل این که شرکتی فلزیاب خود را با قیمت ناچیز به فروش می رسانند. شرایط تستی که فروشنده می گوید را قبول می کنند و حتی در بعضی از شرایط بدون این که تستی انجام بگیرد دستگاه را می خرند و کاملا معلوم است که این دستگاه ها به درد کاوش گنج نمی خورند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم حتی بعضی از شرکت ها هستند که پول بسیار زیادی از خریدار می گیرند ولی تست را درست انجام نمی دهند. و با حقه ای مانند استفاده کردن از ریموت و یا قایم کردن تکه آهنی در کفش خود کلاهبرداری میکنند و خریدار متاسفانه روحش هم با خبر نمی شود که چه هزینه ای بابت چه دستگاهی میکند .

نتیجه گیری کلی برای تست فلزیاب ها !!

تست دستگاه فلزیاب را می توان مهمترین مرحله خرید نام برد. نکاتی که گفتیم را به خاطر بسپارید و اگر شک و شبهه ای داشتید با شماره تماسی که در پایان مقاله آورده ایم تماس بگیرید.

همانطور که اشاره کردیم هیچ گاه فکر نکنید که فلزیاب های ارزان هم مانند فلزیاب های گران تر برای شما کار خواهند کرد. در هنگام خرید گنج یاب و طلایاب بهتر است یک فلزیاب خوب با قیمت حتی اگر شد بالاتر انتخاب کنید و مطمئن باشید که اگر دستگاه گنج یاب خود را از یک شرکت مطمئن خرید کرده باشید سرمایه شما به سرعت باز خواهد گشت و رویای یک شبه پولدار شدن شما به واقعیت می پیوندد .

برای مشاوره خرید گنج یاب ، خرید فلز یاب ، خرید طلایاب با شماره 09120923393 تماس حاصل فرمایید .

نظر بدهید

نظرات

  1. […] تست دستگاه های فلزیاب این مقاله را مطالعه بفرمایید ( صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ […]