تماس با ما
دستگاه فلزیاب ارزان یا اورجینال، کدام برای خرید مناسب است؟
17 تیر, 1398 0

مسئله ای بسیار مهم که همیشه در مورد خرید دستگاه گنج یاب و طلایاب مورد سوال و ابهام خریداران واقع می شود، مناسب بودن قیمت دستگاه فلزیاب و یا ارزان قیمت است. در مورد شرکت کاوشگران نیز این مورد صدق می کند و بسیاری از خریداران سوالی که از ما می پرسند این است که چرا بین دستگاه های طلایاب مختلف، این چنین اختلاف قیمت زیادی وجود دارد. در این مقاله از سری مقاله های شرکت کاوشگران ما به صورت کامل به بررسی این موضوع می پردازیم . برای فهمیدن تمامی موضوعاتی که در این مقاله می خواهیم در مورد آن بحث کنیم بهتر است دو مقاله ( فلزیاب چیست همه چیز در مورد فلزیاب ها) و ( طلایاب خوب چه ویژگی هایی دارد؟ ) را مطالعه فرمایید.

دلیل اختلاف قیمت بین دستگاه های فلزیاب

دلیل اختلاف قیمت کاملا واضح است. اگر مقاله دستگاه فلزیاب چیست را مطالعه کرده باشید می فهمید که انواع مختلفی از فلزیاب ها وجود دارند. این تفاوت بین فلزیاب ها شامل امکانات و ویژگی های آن ها نیز می شود. هرچه امکانات یک دستگاه گنج یاب بیشتر باشد به طبع آن قیمت و ارزش آن هم بالاتر خواهد بود. برای مثال شما فکر کنید دستگاهی فقط می تواند فلزاتی در عمق 1 متر را شناسایی و آشکار کند باید فهمید که قیمت این دستگاه با دستگاه طلایابی که عمق کاوش 4 متر دارد کاملا متفاوت است و حتما باید اختلاف قیمت زیادی هم داشته باشند. در مقاله ویژگی های فلزیاب به این امکانات و ویژگی ها اشاره کردیم. تفاوت در هر کدام از این امکانات باعث اختلاف قیمت زیادی می شود. در برخی موارد نیز گاها مشاهده می شود که برخی از فروشندگان دستگاه ها ، دستگاه اورجینال را به خریدار ارائه نمی کنند همین موضوع نیز یکی از دلایل عمده اختلاف قیمت می باشد. برخی از فروشندگان متاسفانه تنها می خواهند دستگاهی که موجود دارند را به هر طریقی به فروش برسانند و از این طریق برای خود کسب درآمد کنند اما بسیار مشاهده کرده ایم که خریداران اینگونه دستگاه ها ،پس از خرید دستگاه فلزیاب و پس از اینکه مدت زمان زیادی را به کاوش برای جست و جوی فلز و طلا می پردازند نتیجه ای از این تلاش ها نمی گیرند. با پیگیری هایی که این خریداران با شرکت کاوشگران داشته اند ما چندین نمونه از این دستگاه ها را بررسی کردیم و به نتایجی دست یافتیم که دانستن این نکات برای خریدارن دستگاه گنج یاب و فلزیاب امری مهم و ضروری است.

چرا دستگاه فلزیاب اورجینال آمریکایی بهترین دستگاه گنج یاب و طلایاب است

1- متاسفانه این شرکت ها دستگاه های جعلی که خود ساخته اند را به عنوان دستگاه اورجینال آمریکایی و اروپایی به فروش می رسانند    ، در بررسی که ما بر روی دستگاه های خریداران و به خواسته خودشان داشتیم متوجه شدیم که داخل این دستگاه ها از هیچ چیز اصولی و صحیح استفاده نشده است و آنها با چند سیم پیچی ساده اتها قصد فریب مخاطب را داشته اند

2- هیچ تضمینی برای کالای خود ارائه نکرده اند و نوع تست آنها نشان دهنده ی این موضوع است که چرا نباید از این فروشنددگان کلاهبردار دستگاه خریداری نمایید. اگر با نحوه تست صحیح دستگاه های فلزیاب آشنا نیستید حتما ویدیو ها و سایر مقاله های سایت را با دقت کافی مطالعه نمایید.

3- سایت و یا شماره تماس مرجعی وجود ندارد تا خریدارن بتوانند از اصالت کالای خود اطمینان حاصل نمایند.

4- هموراه سعی دارند تا با قیمت پایین تر خریدارن را به سمت خود جذب نمایند ، این در حالی است که شما کاوشگران عزیز باید بقدری هوشیار باشید تا فریب قیمت پایین این دستگاه ها را نخورید ، چرا که با خرید این دستگاه های بی کیفیت پول خود را به یکباره از دست داده اید چون این دستگاه ها نمی توانند پاسخگوی نیاز شما باشند.

پس این نکته را بسپارید که هر ارزان فروشی مخصوصا با این نوسانات قیمت دلار ، فروشنده ی خوبی نیست و کسی که مدعی این موضوع است که دستگاه را از آمریکا و یا سایر اقسا نقاط جهان وارد ایران می کند پس باید قیمتی متناسب به قیمت حال حاضر دلار و هزاران مسئله ای که در واردات این دستگاه ها وجود دارد ، عرضه کند.

دستگاه طلایاب | دستگاه فلزیاب | دستگاه گنج یاب

البته شما نسبت به نیازی که دارید باید به دنبال دستگاه گنج یاب متفاوتی باشید. اگر می خواهید به صورت بسیار حرفه ای به دنبال طلا بروید و تصمیم شما در این مورد کاملا جدی است. توصیه ما به شما این است که به دنبال دستگاهی با امکانات و ویژگی های مناسب بگردید تا بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد و با استفاده از این دستگاه فلزیاب خوب بتوانید کاوش های بسیار عالی را تجربه کرده و به نتایج دلخواه خود دست یابید.

پیشنهاد شرکت کاوشگران این است که با وجود کلاهبرداران و افراد سودجو در این حوزه حتی اگر قصد دارید کاوش های سطحی انجام دهید ، به عنوان مثال کاوش هایتان در عمق 20 الی 30 سانتی متری باشد ، باز هم دستگاه فلزیاب و طلایاب و گنج یاب اورجینال را تهیه نمایید، چرا که دستگاه های فلزیاب ارزان آن بازدهی لازم را برای شما نخواهد داشت و تنها ثمره آن برای شما نا امیدی از کاوش خواهد بود. این در صورتی است که افرادی که دستگاه های فلزیاب اورجینال خود را از ما یعنی شرکت کاوشگران ، بزرگترین و معتبرترین شرکت وارد کننده دستگاه های طلایاب و گنج یاب و فلزیاب ، تهیه کرده اند ، از کاوش های خود رضایت کامل را داشته و توانسته اند به در روند کاوش ها به گنج های ارزشمندی دست یابند که باعث شده است زندگی شان با تغییر بزرگی روبرو شود. ادعای شرکت کاوشگران همیشه این بوده است که بهترین دستگاه های اورجینال آمریکایی را برای خریداران مهیا کرده است و این ادعا توسط خریداران ما به خوبی اثبات شده است و رضایت آنها دلیلی محکم بر این امر است.

در زیر به برخی از نکاتی که دستگاه های ارزان قیمت با دستگاه های اورجینال آمریکایی دارند اشاره شده است

تفاوت های دستگاه طلایاب ارزان و طلایاب اورجینال

در قسمت بالای متن اشاره کردیم که دستگاه های فلزیاب نسبت به اختلاف قیمتی که دارند. تفاوت بسیار زیادی هم در امکاناتشان ممکن است داشته باشند در این بخش به چند مورد از این اختلاف قیمت ها اشاره می کنیم.

  • عمق کاوش : مسلماعمق کاوش مهمترین مسئله در قیمت گذاری دستگاه های فلزیاب و طلایاب می باشد. مطمئنا دستگاهی که تنها عمق های پایین را تشخیص می دهد به مراتب قیمت ارزان تری نسبت به دستگاه هایی دارد که عمق بیشتری را تشخیص می دهند. ولی همانطور که در مقاله های دیگر به آن اشاره کرده بودیم عمق کاوش مناسب بین 3 الی 4 متر می باشد و عملا دستگاهی با عمق کاوش 1 متر برای کاوش اصلا مناسب نمی باشد. چرا که کاوش های شما کاوشگران عزیز در عمق های بیش از یک متر ارزشمند است و گنج های باستانی که به دنبال آن در کاوش های خود خواهید بود در این عمق ها مشاهده شده است نه در عمق های یک متری …
  • قدرت تفکیک : قدرت تفکیک یعنی فلزیاب یا گنج یاب بتواند فلزات آهنی را از فلزات غیر آهنی و یا حتی طلا را به طور خاص از بقیه فلزات جدا کند. قدرت تفکیک نیز در قیمت فلزیاب ها تاثیر به سزایی دارد. اینگونه تصور کنید که اگر شما مقدار کمی طلا پیدا کنید بیش از یک فلز معمولی برایتان ارزشمند خواهد بود . پس در اینجا قدرت تفکیک پذیری دستگاه ، خود را به خوبی نشان می دهد . اگر دستگاه شما بتواند طلا را از فلز تشخیص دهد کار شما به مراتب برای یافتن گنجینه های ارزشمندتر راحت تر خواهد شد و میتوانید با سرعت و دقت بیشتری به کاوش بپردازید و گنجینه های ارزشمند را برای خود بدست آورید.

نقش افراد سودجو و کلاهبردار در اختلاف قیمت دستگاه های گنج یاب

همانطور که می دانید با رونق هر کسب و کاری افراد سودجو و کلاهبردار زیادی وارد آن می شوند. خرید و فروش فلزیاب نیز از این موارد مستثنی نیست. متاسفانه امروزه در زمینه خرید دستگاه فلزیاب کلاهبرداران زیادی وجود دارند و این افراد از هر روشی برای خالی کردن سرمایه مردم استفاده می کنند. یکی از روش های کلاهبرداری این افراد فروش دستگاه های فلزیاب و گنج یاب ارزان قیمت می باشد. این افراد دستگاهی را که بسیار ضعیف می باشد و امکانت کمی دارد را بزرگ جلوه می دهند و سعی در فروش آن دارند. دستگاه هایی که توسط این افراد به فروش می رسند عموما یا مشکل دارند، یا از کیفیت ساخت بسیار پایینی برخوردار هستند و یا دستگاه کار کرده یک شخص دیگر می باشد که معلوم نیست وضعیت کارایی دستگاه در چه حد می باشد .

در قسمت بالا به طور کامل این نوع فروشندگان را به شما کاوشگران عزیز معرفی نمودیم. در هر صورت پیشنهاد شرکت کاوشگران این است قبل از خرید دستگاه فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب چه از شرکت کاوشگران و چه از سایر شرکت ها حتما و حتما با شرکت کاوشگران که پیشرو در این زمینه می باشد مشورت نمایید تا مبادا به دام این افراد سودجو گرفتار شوید.

دستگاه فلزیاب ارزان قیمت بخریم یا دستگاه اورجینال آمریکایی

اما در این بین افرادی پیدا می شوند که حرفه ای تر از دیگران عمل می کنند. این اشخاص دستگاه طلایابی که از لحاظ عملکرد ضعیف است را به قیمت بالایی به مشتری خود پیشنهاد می دهند و مشتری فکر می کند که حتما یک دستگاه گنج یاب خوب با امکانات زیاد برای خرید پیدا کرده است. تنها راه روش برای پی بردن به این نوع کلاهبرداری تست واقعی دستگاه می باشد. شما باید فروشنده را مجبور به تست دستگاه در نقطه ای که شما انتخاب کرده اید کنید. و اگر فروشنده گفت : باید در شرکت تست شود، باید در باغ خودم تست کنیم ، من خاک چند لایه برای تست آماده کرده ام و … به هیچ عنوان باور نکنید . این تست ها واقعی نیستند و شخص فروشنده می خواهد دستگاه طلایاب بسیار ضعیفی را به قیمت بسیار بالایی به شما بفروشد.

برای این که در دام چنین افرادی گیر نکنید. باید چند نکته را به خاطر بسپارید: 1- از طریق شرکت های معتبر اقدام به خرید نمایید 2- تست دستگاه فلزیاب را به صورت حضوری در نقطه ای که خودتان انتخاب می کنید انجام دهید. ( برای مطالعه بیشتر در مورد تست صحیح دستگاه ها مقاله صحیح ترین روش تست دستگاه های فلزیاب چیست؟ مطالعه فرمایید )

خب کدام ؟ فلزیاب ارزان یا فلزیاب اورجینال

چندین بار تکرار کرده ایم که فلزیاب خوب به هیچ عنوان فلزیاب ارزان قیمت نمی باشد. ولی امکان این زیاد است اگر از شرکتی معتبر دستگاه گنج یاب خود را خریداری کرده باشید و قیمت زیادی برای آن پرداخته باشید دستگاه با ارزش با امکانات مناسب در اختیار شما قرار بگیرد . به یاد داشته باشید که اگر در خرید دستگاه گنج یاب و طلایاب گام اشتباهی بردارید ممکن است سرمایه خود و خانواده خود را به از دست بدهید

امر کاوش به گونه ای است که اگر حتی یک بار هم شی مورد نظر خود را پیدا کنید به راحتی تمامی سرمایه شما باز خواهد گشت و چه بسا سرمایه بسیار زیادی را نیز ذخیره خواهید کرد. و کاملا آشکار است که هر چه دستگاه طلایاب شما امکانات بیشتری و قدرت بیشتری در کاوش داشته باشد شانس شما نیز در یافتن گنج و طلا به طبع آن بیشتر خواهد بود. با خرید یک دستگاه مناسب زندگی خود و خانوادتان را تضمین کنید.

کلام آخر!!

در مبحث آخر و جمع بندی این مقاله باید بگوییم که در ابتدا سعی کنید به دام افرادی که فقط می خواهند دستگاه خود را بفروشند و به اصلا به فکر خریدار و سرمایه آن نیستند گرفتار نشوید ، بسیاری از افراد از طریق قیمت اعلامی فروشنده که به نسبت بازار ارزان تر است گرفتار این کلاهبردارن و شیادان می شوند.

نکته بعدی که حائز اهمیت است این موضوع است که در هنگام خرید دستگاه گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب حتما و حتما دقت کنید که فروشنده تست را به درستی انجام دهد و قصد فریب شما را نداشته باشد که نحوه تست صحیح دستگاه ها را می توانید از مقاله مربوطه و همچنین مشاهده ویدیوهای آماده شده برای شما کاوشگران عزیز مشاهده نمایید.

نکته سوم و خیلی مهم این است که سعی کنید دستگاه اورجینال تهیه نمایید و اگر فروشنده راه ارتباطی بین شما و نمایندگی شرکت معرفی نکرد دستگاه را خریداری نکنید.

و اما آخرین نکته : افراد سودجو مخاطبان زیادی داشته اند و می دانند که چگونه باید فرد را در هنگام تست دستگاه فریب داد، ممکن است که شما متوجه این موضوع نشوید و پس از خرید دستگاه متوجه شوید که چه اشتباهی را انجام داده اید پس سعی نمایید با افراد متخصص و قابل اعتماد در این زمینه مشورت کنید. شرکت کاوشگران از این جهت معتبرترین شرکت وارد کننده دستگاه های اورجینال آمریکایی است که توانسته هر آنچه که تا کنون ادعا کرده است را به خوبی انجام دهد و رضایت کامل مشتریان را جذب نماید

در نهایت برای مشاوره در مورد دستگاه های فلزیاب و گنج یاب و طلایاب می توانید با شماره 09120923393 تماس حاصل فرمایید .

نظر بدهید